منچستریونایتدسر الکس فرگوسن مربی تیم منچستریونایتد تاحالا توناسته است بیش از100 یرد را در لیگ قهرمانان اروپا نتیجه بگیرد.
الکس فرگوسن دربا ره گروه خو گفت:که ما تا حالا اکثر اوقات در برابر تیم های پرتغالی میفتیم وا شنایی زیادی با این تیم ها داره ایم پس من قول میدهم اشتبا پارسال را تکرار نکنم.     
 

نویسنده : mu12 mu12

فرگوسن 1000تا یی شد
الکس فرگوسن مربی تیم منچستریونایتد در بازی فولهام 1000بازی در روی نیمک منچستریونایتد بوده است.تیم منچستریونایتد با این مربی توانسته است که در 19 سال12 قهرمانیبدست اورده است.و حالا تیم منچستریونایتد می خواهدساوهمتون را شکست دهد تا 13قهرمانی را بدست اوردنویسنده : mu12 mu12

شورلت حامی امور مالی منچستر
الکس فرگوسن مربی تیم منچستر اعلام ماشین های این شرکت به بازیکنان زیر 23سال منچسترنخواهد داد.این اعلام کرد که سال2014تیم ارم این شرکت رابر روی لباس خو د چاپ خو اهد کرد.این فعلا وضعیت خو بی دارد.

منبع:manutdfcnews.blogfaنویسنده : mu12 mu12

رونی در شایعات:اخبار کوتاه
تیم منچستریونایتد پس بازی فولهام که موفق شد این تیم را 3-2شکست دهد.اما این با مصدومییت رونی هم دو ماهه رونی مواجه شد. و حالا من یونایتد به فکر فروش رونی به یک تیم خارجی افتاده است. البته ما امید واریم که این فقط طبق اخبار اخرین خبرهای منچستریونایتد فقط شایع باشد.


منبع:manutdfcnews.blogfaنویسنده : mu12 mu12

آخرین عنوان های مطالب

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

                   
Premier League
                   
                   
Premier League
                    این صفحه را به اشتراک بگذارید

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic